• Адаптер DIGITUS SC/SC Duplex Multimode, керам. сердечник (DN-96005-1)
Серверні комплектуючі>Контроллери, адаптери
Інтерфейси підключення SC
Артикул DN-96005-1
Виробник DIGITUS
Гарантія, міс 60
Колір синій
Країна виробництва Китай
Модель SC/SC Duplex Multimode, керам. сердечник
Сердцевина керамічна
Тип для оптичного кабелю

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Адаптер DIGITUS SC/SC Duplex Multimode, керам. сердечник (DN-96005-1)

  • Виробник: DIGITUS
  • Модель: DN-96005-1
  • Наявність: Є в наявності
  • 49.00 грн.


DIGITUS, Адаптер, DIGITUS, SC/SC, Duplex, Multimode, , керам., сердечник, (DN-96005-1)