Green Vision GV-SAS-З 12V5A (60W) - імпульсне джерело живлення напругою 12В для систем відеоспостереження, для систем світлодіодного освітлення, для мережевого обладнання та промисловості. Допустима напруга на вході знаходиться в діапазоні від 110 до 240 В. Сила струму на виході 5А (60W). Закритий тип. Матеріал виготовлення корпусу - пластик.

Блок живлення — основа стабільної роботи будь-яких електронних приладів! В галузі систем відеоспостереження саме широке розповсюдження отримали саме імпульсні блоки живлення. Основний принцип роботи імпульсного блоку живлення - перетворення змінної напруги мережі в високочастотну змінну напругу прямокутної форми, яка трансформується до необхідних значень, випрямляється, фільтрується.

Говорячи про імпульсні блоки, слід відзначити їх основні достоїнства. По-перше, вони мають невелику вагу, яка забезпечується меншим розміром трансформаторів, які є основою будь-якого джерела живлення, при збереженні тієї ж самої переданої ними потужності. По-друге, дуже велика ККД - до 98%. Це забезпечено тим, що втрати енергії мінімальні за рахунок стабільного великого часу положення ключових елементів блоку. По-третє, імпульсні блоки мають більший рівень надійності за рахунок вбудованих ланцюгів оберігання від таких "неприємностей", як коротке замикання або відсутність вихідного навантаження.

Мережеве обладнання>Охоронні системи>Аксесуари для охоронних систем
Артикул 4431
Виробник GreenVision
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 60 Вт
Вихідний струм 5 А
Вхідна напруга 100-240В
Гарантія, міс 12
Країна виробництва Китай
Матеріал корпусу пластик
Модель GV-SAS-C 12V5A (60W)
Тип вилочний
Формат перетворення імпульсний

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Блок живлення для систем відеоспостереження GreenVision GV-SAS-C 12V5A (60W) (4431)

  • Виробник: GreenVision
  • Модель: 4431
  • Наявність: 3
  • 268.00грн.


GreenVision, Блок, живлення, для, систем, відеоспостереження, GreenVision, GV-SAS-C, 12V5A, (60W), (4431)