VoIP-шлюз Yeastar TE100

Модель TE100 є корпоративного класу невеликої PRI і VoIP шлюз розроблений фахівцями Yeastar для підприємств і офісів малого, а також середнього бізнесу. Цей пристрій надає користувачам стандартний пакет функцій, в тому числі підтримку близько 30 одночасних викликів, підтримку SIP та інше. Модель TE100 обладнана одним портом E1 / T1 / J1, а також двома WAN / LAN портами класу FE, одним USB портом типу 2.0 і консольним роз'ємом RS232.

Особливості

Підключення цифрової АТС до VoIP-мережі

Об'єднання розрізнених цифрових платформ через захищені VoIP-канали

Підключення IP-ATC до мереж ISDN

Поетапний перехід до VoIP-технологій

Заснована в 2001 році, компанія Yealink є провідним світовим виробником абонентського обладнання для IP-телефонії та відео-конференц-зв'язку. Продукти компанії відрізняються високою якістю, надійністю, легкістю розгортання і доступною ціною. Сьогодні клієнти у всіх галузях бізнесу в більш ніж 140 країнах вибирають обладнання Yealink для підвищення надійності, якості та ергономіки комунікаційних мереж.

Устаткування Yealink пройшло тести на сумісність з комунікаційними платформами, платформами для створення call-центрів і віртуальними АТС від провідних світових розробників (Broadsoft, Yeastar, 3CX, Oktell, Elastix, Asterisk, МТА, Агат-РТ і більш ніж 80 іншими), а також з більшістю світових виробників телефонних гарнітур, SIP-домофонів, SIP-камер, гігабітних комутаторів і серверів відеоконференцій.

Виробник Yeastar - якісний виробник мережевого устаткування для IP-телефонії: IP-телефони, IP-АТС, SIP-шлюзи, SIP-GSM-шлюзи, SIP-АТА, факс-сервери, обладнання відеоконференц-зв'язку. Одним з головних переваг продукції Yeastar - це наявність діючих сертифікатів (дозвільних документів для законного використання даного обладнання на території України). Природно на дане обладнання поширюється офіційна гарантія.

Мережеве обладнання>VOIP
Ethernet порти 1xRJ-45 10/100/1000BASE-TX Ethernet, 1xRJ-45(WAN) 10/100/1000BASE-TX Ethernet
Артикул TE100
Аудіо кодеки G.722, G.711a/μ-law, G.726, G.729A
Виробник Yeastar
Гарантія, міс 24
Живлення 100-240V
Конфигурація UDP, TCP, TLS, SRTP
Країна виробництва Китай
Мережеві функції міжмережевий екран, Ехо компенсатор
Модель TE100

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

VoIP-шлюз Yeastar TE100

  • Виробник: Yeastar
  • Модель: TE100
  • Наявність: 10
  • 21131.00грн.


Yeastar, VoIP-шлюз, Yeastar, TE100