Висока потужність і надзвичайна ефективність наших найтихіших джерел живлення

Джерела живлення HX Series забезпечують жорстке регулювання напруги, майже безшумну роботу й пропонують цілком модульну кабельну систему. Завдяки використанню тільки японських конденсаторів з робочою температурою 105 °C ці джерела є чудовим вибором для високопродуктивних ПК, в яких надійність має вирішальне значення. Сертифікація 80 PLUS Platinum гарантує реальне скорочення споживання електроенергії та викиду тепла, а технологія нульової швидкості обертання вентилятора забезпечує майже безшумну роботу.

Завдяки підтримці Corsair iCUE можна відстежувати параметри електроживлення, перемикатися з одноканального на багатоканальний режим і керувати швидкістю вентилятора безпосередньо з комп'ютера. А цілком модульна кабельна система низького профілю забезпечує простоту складання, модернізації й чудовий зовнішній вигляд.

Тиха, ефективна робота

Наявність сертифікації 80 PLUS Platinum і режиму нульової швидкості обертання вентилятора означає, що за низьких і середніх навантажень вентилятор взагалі не обертається. А коли HX працює під високим навантаженням, терморегульований вентилятор розвиває потрібну на цей момент швидкість обертання.

Але це ще не все. Цей блок живлення працює тихіше за більшу частину інших блоків живлення із зупиненим вентилятором. У HX використовують спеціальні конденсатори та інші компоненти зі зниженим рівнем гудіння котушок і електронного шуму.

Просто встановити

Цілком модульна кабельна система низького профілю забезпечує просте встановлення й чудовий зовнішній вигляд. Перемикач самодіагностики вентилятора дає змогу швидко здійснити контроль готовності до під'єднання кабелів до материнської плати.

Комплектуючі>Блоки живлення
OutputCurrent +12V1 62.5A
OutputСurrent -12V 0.8А
OutputСurrent +3,3V 25A
OutputСurrent +5V 25A
OutputСurrent +5Vsb
Артикул CP-9020137-EU
Виробник CORSAIR
Гарантія, міс 12
Діаметр вентиляторів 1x135 мм
Захист від OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги)
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Кількість роз'ємів Peripheral 4
Кількість роз'ємів FDD 1
Кількість роз'ємів SATA 16
Країна виробництва Китай
Модель 750W HX750
Модуль PFC активний
Модульне підключення кабелів Full
Підключення відеокарти 4x6+2 pin
Підключення материнскої плати 20+4 pin
Підключення процесора 2x4+4pin
Потужність 750 Вт
Розмір, мм 150 x 86 x 180 мм
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Platinum
Стандарт БЖ ATX 12V v2.4
Тип БЖ для комп'ютерів
Тип охолодження вентилятор

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Блок живлення CORSAIR 750W HX750 (CP-9020137-EU)

  • Виробник: CORSAIR
  • Модель: CP-9020137-EU
  • Наявність: 10
  • 5836.00грн.


CORSAIR, Блок, живлення, CORSAIR, 750W, HX750, (CP-9020137-EU)