Grandstream UCM6300 - серія нових високопродуктивних IP-АТС. Пристрої дозволяють підприємствам створювати потужні і масштабовані рішення для уніфікованих сучасних комунікацій і спільної роботи. Ця серія IP-АТС являє собою платформу, яка об'єднує всі комунікації в одній централізованої мережі, включаючи голосовий зв'язок, відеодзвінки, відеоконференції, відеоспостереження, веб-зустрічі, передачу даних, аналітику, мобільність, доступ до приміщень, внутрішній зв'язок і багато іншого. Серія UCM6300 підтримує до 3000 користувачів та включає вбудоване рішення для веб-зустрічей і відеоконференцій, яке дозволяє співробітникам підключатися з настільних комп'ютерів, мобільних пристроїв, пристроїв серії GVC і IP-телефонів. Його можна об'єднати з UCM6300 Ecosystem, для створення гібридної платформи, яка поєднує в собі можливості управління локальною IP-АТС і віддаленого доступу хмарного рішення.

UCM6300 Ecosystem складається з програми Wave для настільних і мобільних пристроїв, яке надає концентратор для віддаленої спільної роботи, і UCM RemoteConnect, хмарної служби обходу NAT для забезпечення захищених віддалених підключень. Серія UCM6300 також пропонує хмарну настройку і управління через GDMS і API для інтеграції зі сторонніми платформами. Пропонуючи високоякісне рішення для уніфікованих комунікацій і спільної роботи, що містить набір інструментів для мобільності, безпеки, зустрічей та спільної роботи, серія UCM6300 забезпечує потужну платформу для будь-якої організації.

Периферія>Стаціонарна телефонія>Офісні АТС
Ethernet-порт 10/100/1000Mbps
Артикул UCM6308
Виробник Grandstream
Внутрішні SIP абоненти до 300
Гарантія, міс 36
Голосові функції автоматичний розподіл викликів, оголошення в черзі
Країна виробництва Китай
Мережеві протоколи PPPoE, STUN, SRTP, TLS, LADP, HDLC, HDLC-ETH, PPP, TCP/UDP/IP, RTP/RTCP, ICMP, ARP/RARP, DNS, DDNS, DHCP, NTP, TFTP, SSH, HTTP/HTTPS
Модель UCM6308
Порти FXO 8 шт.
Порти FXS до 8 шт

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

IP АТС Grandstream UCM6308

  • Виробник: Grandstream
  • Модель: UCM6308
  • Наявність: 10
  • 72773.00грн.


Grandstream, IP, АТС, Grandstream, UCM6308