• VoIP-шлюз D-Link DVG-7111S
Маршрутизатор VOIP-шлюз D-Link (DVG-7111S)
Завдяки спорту FXS, до DVG-7111S може бути підключений звичайний телефонний апарат, що дасть можливість здійснювати дзвінки через Інтернет. Порт FXO дозволяє перетворювати оцифрований голос з IP-мережі або Інтернет в аналоговий голос і передавати його користувачам аналогових телефонних апаратів в ТфОП.

DVG-7111S підтримує функції QoS, що забезпечує якість передачі і прийому голосу, схоже з використанням звичайного телефонного зв'язку. Крім цього, даний голосовий шлюз підтримує безліч корисних функцій, включаючи переклад дзвінка, відображення ідентифікатора абонента, тристоронню конференцію, телефонну книгу, прискорений набір, hot line. Все це забезпечує зручність користувача при наборі номера і прийомі телефонних дзвінків.

DVG-7111S оснащений вбудованим маршрутизатором, що дозволяє переглядати Web-сторінки, дивитися відео або грати в ігри on-line одночасно з вчиненням телефонних дзвінків. Для цього необхідно підключити ПК до мережі LAN даного телефонного апарату VoIP або кілька комп'ютерів до порту LAN через комутатор Ethernet. Цей пристрій підтримує черги пріоритетів для передачі трафіку відео та ігор on-line з високою якістю.

DVG-7111S підтримує опцію Voice VLAN, яка дозволяє ізолювати й убезпечити голосовий трафік, що передається через Інтернет. Також підтримується міжмережевий екран NAT для захисту від зловмисників в мережі Інтернет. З метою управління доступом проводиться фільтрація пакетів користувача на основі порту або IP-адреси. Опція батьківський контроль дозволяє заблокувати небажані Web-сайти і встановити розкладу для роботи в Інтернет.
Мережеве обладнання>VOIP
Ethernet порти 1xRJ-45(WAN) 10/100BASE-TX Ethernet, 1xRJ-45(LAN) 10/100BASE-TX Ethernet
Артикул DVG-7111S
Аудіо кодеки G.723.1, G.729A/B, G.711a/μ-law, G.726
Виробник D-Link
Гарантія, міс 12
Голосові порти 1xRJ-11(FXO), 1xRJ-11(FXS)
Живлення 12В
Країна виробництва Китай
Модель DVG-7111S

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

VoIP-шлюз D-Link DVG-7111S

  • Виробник: D-Link
  • Модель: DVG-7111S
  • Наявність: Немає в наявності
  • 2596.00грн.


D-Link, VoIP-шлюз, D-Link, DVG-7111S