Powerline TP-Link TL-WPA4220 KIT - це адаптер, який дозволить вам збільшити зону покриття локальної мережі в будь-якій кімнаті вашого будинку завдяки існуючій електромережі. TL-WPA4220 має кнопку Wi-Fi Clone, що дозволяє значним чином розширити зону покриття бездротового сигналу - пристрій автоматично скопіює SSID і пароль вашого маршрутизатора. Таким чином, TL-WPA4220 спростить вам налаштування бездротової мережі і надасть стабільну якість зв'язку всередині вашої домашньої мережі.

Завдяки кнопці Wi-Fi Clone, що забезпечує значне збільшення зони покриття бездротової мережі, TL-WPA4220 може автоматично копіювати назву мережі (SSID) і Пароль вашого маршрутизатора одним натисненням. Після натискання кнопки ви зможете розмістити адаптер Powerline в будь-якому місці на ваш розсуд, використовуючи провідний або бездротове підключення і насолоджуватися єдиної надійної локальною мережею у себе вдома або в офісі.

Завдяки технології HomePlug AV, пристрій дозволяє здійснювати стабільну високошвидкісну передачу даних на швидкості до 500 Мбіт/с в радіусі 300 метрів електромережі. Пристрій є ідеальним рішенням для вашого будинку, якщо Ви хочете підключити до мережі всі сумісні пристрої: комп'ютери, ігрові консолі, приставки IPTV, принтери і жорсткі диски NAS.

Завдяки швидкості передачі бездротового сигналу до 300 Мбіт/с ви зможете одночасно збільшити зону покриття бездротової мережі за існуючої мережі Powerline, а також зможете транслювати бездротовий сигнал для будь-яких пристроїв, що підтримують Wi-Fi в іншій зоні вашого будинку або офісу.
Мережеве обладнання>Активне мережеве обладнання>Рowerline обладнання
Артикул TL-WPA4220 KIT
Виробник TP-Link
Гарантія, міс 24
Кількість портів 2
Країна виробництва Китай
Модель TL-WPA4220 KIT
Швидкість передачі данних 10/100 Мбит/с

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Адаптер Powerline TP-Link TL-WPA4220 KIT

  • Виробник: TP-Link
  • Модель: TL-WPA4220 KIT
  • Наявність: Немає в наявності
  • 2300.00грн.


TP-Link, Адаптер, Powerline, TP-Link, TL-WPA4220, KIT