Powerline TP-Link TL-PA4010 KIT - адаптер, який перетворює вашу побутову електромережу в високошвидкісну мережу без необхідності прокладки кабелю і виробництва відповідних робіт. Настройки не потрібно, просто підключіть адаптер до розетки електроживлення і ваша локальна мережа встановлена в одну мить. Комплект адаптерів ТL-PA4010KIT забезпечує швидкість передачі даних до 500 Мбіт/с, що зручно для передачі декількох потокових відео високої якості і навіть 3D-фільмів в кожну кімнату. Завдяки всьому цьому ТL-PA4010KIT - прекрасний вибір для швидкого створення розважальної мультимедіа-мережі.

Ультракомпктный дизайн
З новим ультракомпактним дизайном пристрій TL-PA4010 набагато менше інших Powerline-адаптерів компанії TP-LINK зі швидкістю передачі даних до 500 Мбіт/с. Товщина пристрою становить всього 28.5 мм, і воно прекрасно поєднується з будь розеткою.

Перегляд відео високої якості
Швидкість підключення через побутову електромережу (Powerline) до 500 Мбіт/с ідеальна для передачі потокового відео високої якості без затримок.

Швидкість передачі даних до 500 Мбіт/с, зона покриття 300 метрів
Новітня технологія HomePlug AV забезпечує стабільну, високошвидкісну передачу даних зі швидкістю до 500 Мбіт/с через побутову електромережу на відстань до 300 метрів. Шифрування AES TL-PA4010KIT - прекрасний вибір для підключення всіх мережевих пристроїв в межах будинку - від комп'ютерів і ігрових консолей до IPTV-приставок цифрового телебачення, принтерів і NAS.

Економія споживаної електроенергії до 85%
Модель TL-PA4010 являє собою Powerline адаптер нового покоління, з практичним дизайном і складним енергозберігаючим режимом Power-Saving Mode, споживає менше електроенергії в порівнянні з іншими існуючими Powerline-адаптерами. Якщо протягом певного періоду часу не здійснюється передача або прийом даних, пристрій автоматично переходить з робочого в енергозберігаючий режим, що дозволяє знизити споживання електроенергії до 85%.
Мережеве обладнання>Активне мережеве обладнання>Рowerline обладнання
Артикул TL-PA4010 KIT
Виробник TP-Link
Гарантія, міс 12
Кількість портів 1xRJ-45
Країна виробництва Китай
Модель TL-PA4010 KIT
Швидкість передачі данних 10/100 Мбит/с

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Адаптер Powerline TP-Link TL-PA4010 KIT

  • Виробник: TP-Link
  • Модель: TL-PA4010 KIT
  • Наявність: Немає в наявності
  • 1600.00грн.


TP-Link, Адаптер, Powerline, TP-Link, TL-PA4010, KIT