Powerline TP-Link TL-PA4010P KIT (2 шт) - адаптер, перетворить вашу побутову електромережу в високошвидкісну мережу Ethernet без необхідності прокладки кабелю. Пристрій не вимагає настройки - просто підключіть ваші адаптери до розетки електроживлення - і ваша локальна мережа встановлена в одну мить. Крім того вбудована в пристрій розетка забезпечить можливість підключення інших пристроїв до настінної розетки. Володіючи швидкістю передачі даних до 500 Мбіт/с і дальністю передачі до 300 метрів всередині домашньої електромережі, адаптери Powerline TL-PA4010PKIT є чудовим вибором для легкого побудови мультимедійної розважальної мережі.

Швидкість до 500 Мбіт/с, дальність передачі до 300 метрів
Володіючи передовою технологією HomePlug AV Powerline адаптер TL-PA4010PKIT надасть користувачам можливість високошвидкісного обміну даними по електромережі на швидкості до 500 Мбіт/с на відстані до 300 метрів. Модель TL-PA4010PKIT є чудовим рішенням для підключення будь-яких мережних пристроїв: від комп'ютерів і ігрових консолей до приставок IPTV і жорстких дисків NAS.

Вбудована розетка живлення для підключення додаткових пристроїв
Завдяки вбудованій розетки Powerline адаптер TL-PA4010PKIT є по-справжньому зручним рішенням для вашої домашньої мережі. Вбудована розетка надає можливість підключення додаткового пристрою або подовжувача, як якщо б це була проста розетка. Таким чином, навіть при підключеному Powerline адаптер TL-PA4010PKIT ви зможете продовжити використовувати вашу настінну розетку.

Кнопка Pair для простої установки захисту підключення
Одним натисканням кнопки Pair на адаптерах ви можете за кілька хвилин налаштувати надійне мережеве підключення через побутову електромережу. Захист мережі і даних забезпечується 128-бітним шифруванням AES.
Мережеве обладнання>Активне мережеве обладнання>Рowerline обладнання
Артикул TL-PA4010P KIT
Виробник TP-Link
Гарантія, міс 24
Кількість портів 1xRJ-45
Країна виробництва Китай
Модель TL-PA4010P KIT
Швидкість передачі данних до 500 Mbps

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Адаптер Powerline TP-Link TL-PA4010P KIT

  • Виробник: TP-Link
  • Модель: TL-PA4010P KIT
  • Наявність: Немає в наявності
  • 2300.00грн.


TP-Link, Адаптер, Powerline, TP-Link, TL-PA4010P, KIT