IP АТС PANASONIC KX-NS1000UC- надійна основа корпоративних комунікацій. Відкрийте нові можливості для успіху у Вашому бізнесі з IP-платформою KX-NS1000. IP-платформа об'єднує в собі всі переваги використання IP-телефонії і можливість розширення функціоналу за рахунок інтеграції апаратного та програмного забезпечення, що дозволяє врахувати специфічні вимоги кожного замовника до системи зв'язку. Надійність і якість IP-платформою KX-NS1000 дозволить Вам впевнено почувати себе в сучасному швидко розвивається світі. Користувачі попередніх поколінь АТС Panasonic, підключивши KX-NS1000, можуть просто і швидко перейти на використання IP-телефонії. Крім того, можливо використовувати нову IP-платформу з уже встановленим раніше обладнанням Panasonic. Одним з ключових переваг нової IP-платформи є доступність підключення до неї моделей попередньої лінійки АТС Panasonic в якості розширення ємності, отримавши при цьому можливість використовувати традиційну телефонію. Таким чином, KX-NS1000 дозволяє зберегти інвестиції в телефонію, швидко та економічно розширити систему надалі.

KX-NS1000  володіє великою ємністю. Нова IP-платформа здатна об'єднувати в єдину мережу до 16 KX-NS1000 з можливістю центрального адміністрування з однієї точки. Єдина телефонна мережа на базі KX-NS1000 також володіє високою отказоустойчивостью за рахунок резервування елементів системи. Одним з ключових переваг IP-платформи є підключення до неї моделей попередньої лінійки АТС Panasonic в якості розширення ємності, отримуючи при цьому можливість використовувати традиційну телефонію. На базі IP-платформи KX-NS1000 можна створити мережеву АТС з централізованим управлінням. Мережева АТС складається мінімум з двох окремих базових блоків KX-NS1000. Система здатна об'єднувати в єдину мережу до 16 KX-NS1000 з можливістю центрального адміністрування з однієї точки. Така система ідеально підходить для великого бізнесу, оскільки дозволяє підключити до 8000 абонентів. Мережева АТС на базі IP-платформою KX-NS1000 володіє також високою отказоустойчивостью за рахунок резервування елементів системи. Тому при тимчасовому розриві з'єднання мережева система буде працювати, і Ви завжди будете на зв'язку.

Вбудована в систему голосова пошта здатна приймати вхідні дзвінки, записувати повідомлення і розмови, крім того, вона допускає управління поштовими скриньками з мобільного телефону. Система поставляється з об'ємом пам'яті, достатньої для двоканальної двогодинний голосового запису. За допомогою ключів активації тривалість запису можна збільшити до 15 годин (і 24 каналів), а встановлена ​​додаткова пам'ять дозволить довести тривалість запису до 1000 годин. Ресурсами голосової пошти можна користуватися спільно по мережі (в мережевій АТС з централізованим управлінням). Факс-сервер системи здатний приймати, розподіляти і відправляти факси.Прінятие факси можна зберегти в поштову скриньку, про це користувача інформує індикатор повідомлення, що очікує, а також перенаправити, роздрукувати або завантажити.
Периферія>Стаціонарна телефонія>Офісні АТС
Ethernet-порт 10/100/1000Mbps
Артикул KX-NS1000UC
Виробник PANASONIC
Внутрішні SIP абоненти до 1000
Гарантія, міс 12
Зовнішні Voip лінії до 256
Країна виробництва Китай
Модель KX-NS1000UC
Розміри 430 х 88 х 340 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

IP АТС PANASONIC KX-NS1000UC

  • Виробник: PANASONIC
  • Модель: KX-NS1000UC
  • Наявність: Немає в наявності
  • 34925.00грн.


PANASONIC, IP, АТС, PANASONIC, KX-NS1000UC