• Біндер bindMARK bM8 DUO (21841)

Біндер bindMARK bM 8 DUO (21738) - це спеціально розроблене пристрій, який призначений для швидкого палітурки ваших документів. Біндер допоможе вам прошивати будь-які документи з легкістю і дуже якісно. Ними можуть бути каталоги продукції, договору, бухгалтерські звіти або навіть дипломні роботи, а також технічна документація або календарі.

Брошура, яка у вас вийде, буде приваблива, сучасна і вкрай зручна у використанні. На відміну від інших різних способів скріплення вами аркушів паперу, за допомогою, наприклад, дироколу або степлера, пружинний обкладинка відмінно розгортається, ви можете додавати або видаляти сторінки з уже готового зшитого документа, і при цьому плетіння не пошкоджується. Принцип роботи біндера bindMARK bM8 DUO досить простий.

Спочатку пристрій виробляє перфорацію, або іншими, словами пробивання отворів аркушів паперу, після цього листи документа міцно скріплюються пружиною потрібного вам діаметра. Біндер bindMARK bM8 DUO має найпоширеніший і економний за ціною палітурка пластиковою пружиною. Такий пружиною можна скріплювати прайс-листи, рекламні проспекти, прес-релізи і в цілому підшивати будь-які матеріали та документи обсягом аж до 450 аркушів.

Корпус біндера bindMARK bM8 DUO виготовлений з металу. Біндер bindMARK bM8 DUO призначений для повсякденної роботи в офісі і виконаний в новому дизайні, він відрізняється хорошою стійкістю. Крок перфорації пристрої - 9 * 16, 21 отвір, при ручному і горизонтальному способі перфорації, ширина - А 4. Біндер проробляє прямокутні отвори, при цьому потужність одночасної пробивки до 11 аркушів.

Периферія>Обробка документів>Палітурне обладнання
Артикул 21841
Вага 1.8 кг
Вид переплетіння пластикова пружина
Виробник bindMARK
Гарантія, міс 12
Корпус пластиковий
Країна виробництва Китай
Крок перфорації 9 х 16 (21 отвір)
Максимальна товщина документа 150 аркушів
Максимальний діаметр пружини 19 мм
Модель bM8 DUO
Потужність одночасної пробивки до 8 аркушів
Розміри 343 x 220 x 206 мм
Спосіб перфорації горизонтальна
Стопор позиціонування листа так
Форма отворів прямокутна

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Біндер bindMARK bM8 DUO (21841)

  • Виробник: bindMARK
  • Модель: 21841
  • Наявність: Немає в наявності
  • 1542.00грн.


bindMARK, Біндер, bindMARK, bM8, DUO, (21841)