БФП формату A3 Xerox DocuCentre SC2020 дозволяє отримувати відбитки з високою деталізацією і насиченими кольорами, а також копіювати, сканувати документи і обмінюватися ними за допомогою факсу. Пристрій поєднує в компактному корпусі продуктивність і підтримку новітніх технологій з доступною ціною і економічністю.

Висока якість друку в компактному корпусі
- Xerox DocuCentre SC2020 поєднує в собі значну потужність і невеликі габарити. Забезпечуючи роздільну здатність друку 1200х2400 dpi, пристрій друкує і копіює зі швидкістю до 20 сторінок в хвилину в монохромному, так і в кольоровому режимі. Це робить нову модель оптимальним рішенням для малих робочих груп.
- БФП підходить для роботи в умовах інтенсивного документообігу і може безперервно друкувати до 999 сторінок за один захід. Крім того, пристрій оснащений 110-сторінковим дуплексним автоподатчиком документів і дозволяє оцифровувати документи зі швидкістю 24 сторінки в хвилину в монохромному і 19 сторінок в хвилину в кольоровому режимі.

Переваги при використанні на малих і середніх робочих групах
Крім базових можливостей друку, копіювання, сканування і факсу, Xerox DocuCentre SC2020 володіє набором спеціальних опцій, оптимальних для застосування в малих робочих групах і компаніях сегменту СМБ.

- Для економії паперу і полегшення пошуку інформації БФП може надрукувати на одній сторінці обидві сторони пластикової карти або двостороннього документа.
- Пристрій дозволяє відправляти факсом безпосередньо з комп'ютера. Користувачі можуть налаштувати БФП так, щоб він для економії паперу завантажував вхідні факси на сервер або відправляв їх на задані адреси електронної пошти.
- Завдяки простому інтерфейсу Xerox DocuCentre SC2020 співробітники зможуть легко знайти потрібну функцію і скористатися нею. Виконати робочі завдання з великою зручністю допоможе 4,3-дюймовий сенсорний екран з покроковими інструкціями.

Мобільний друк і мобільний сканування
- Документи, відскановані на Xerox DocuCentre SC2020, можна експортувати на мобільні пристрої по бездротовій локальній мережі.
- Результати сканування можуть бути легко завантажені в мережеву папку для доступу в будь-який час і з будь-якого місця. Це зробить більш зручним обмін документами між співробітниками.

Екологічна відповідальність
Користувачі Xerox DocuCentre SC2020 зможуть скорочувати витрати тонера, вибираючи одну з трьох градацій щільності його нанесення в залежності від виду документа. При цьому пристрій відрізняється низьким споживанням електроенергії в сплячому режимі, в якому БФП зазвичай проводять більшу частину часу.

Периферія>Техніка для друку та сканування>Багатофункціональні пристрої
Артикул SC2020V_U
Вага 49 кг
Виробник XEROX
Гарантія, міс 12
Додаткові функції при скануванні сканування у вигляді вкладення до повідомлення електронної пошти, сканування на FTP-сервер, сканування в додаток TWAIN, сканування в додаток WIA, сканування з відправкою по протоколу SMB
Інтерфейси USB, Ethernet
Кількість лотків для подачі 2
Країна виробництва Китай
Максимальна роздільна здатність, dpi 1200 х 2400
Максимальна швидкість кольорового копіювання 20 ст/хв
Максимальна швидкість монохромного копіювання 20 ст/хв
Максимальний формат друку A3
Масштабування 25 - 400 %
Місткість вихідного лотка 250 аркушів
Місткість лотків для подачі 1100 аркушів
Модель SC2020V_U
Модуль автоматичного двостороннього друку так
Підтримка технологій прямого друку так
Підтримувані розміри паперу (основний лоток) A4, A5, A3
Призначення для офісу
Роздільна здатність при копіюванні, dpi 600 x 600
Сумісний оригінальний картридж 006R01693, 006R01696, 006R01695, 006R01694
Технологія друку світлодіодна
Тип друку кольоровий
Тип МФУ лазерний
Швидкість кольорового друку 20 ст/хв
Швидкість монохромного друку 20 ст/хв
Щільність паперу 60 - 90 г/м²

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Багатофункціональний пристрій XEROX SC2020V_U

  • Виробник: XEROX
  • Модель: SC2020V_U
  • Наявність: 2
  • 31971.00грн.


XEROX, Багатофункціональний, пристрій, XEROX, SC2020V_U