Grandstream HT812 - Аналоговий телефонний адаптер, 2 SIP аккаунта, 2 FXS порту, T. 38
Двопортовий аналоговий телефонний адаптер Grandstream HT812 дозволяє користувачам створювати високоякісні і керовані рішення для IP-телефонії для житлових і офісних приміщень. Їх ультра-компактний розмір, якість передачі мови, розширені функціональні можливості VoIP, безпека і захист опцій автоматичної синхронізації дозволяє скористатися перевагами VoIP на аналогових телефонах  і дозволяє постачальникам послуг надавати послуги IP високої якості.

Аналоговий телефонний адаптер Grandstream HT812 є ідеальним ATAs для індивідуального використання і для великих комерційних IP впроваджень, так як він дозволяє створювати інтегровані IP і PSTN телефонні системи для малого і середнього бізнесу, які ефективно управляють витратами на зв'язок. В телефонному адаптері Grandstream HT812 інтегрований маршрутизатор NAT і два порти 10/100/1000Mbps Ethernet WAN і LAN дозволяють одночасне широкосмугове з'єднання між кількома пристроями Ethernet, а також розширення послуг VoIP для аналогових телефонів.

Аналоговий телефонний адаптер Grandstream HT812 забезпечує прозоре підключення для аналогових телефонів і факсів в світі інтернет-телефонії. Підключення до будь-якого аналогового телефону, факсу або АТС через Grandstream HT812 є ефективним і гнучким рішенням для доступу в інтернет на базі послуги телефонного зв'язку і систем корпоративної мережі через встановлені підключення по локальній мережі і інтернет. Grandstream HT812 є новим доповненням в популярній зручній серії продуктів Grandstream. Телефонний адаптер Grandstream HT812 дуже легкий в управлінні і налаштуванні, а також спеціально розроблений, щоб бути простим у використанні і доступним VoIP рішенням, як для користувача в офісі, так і для віддалених працівників.

Мережеве обладнання>VOIP
Ethernet порти 2xRJ-45 10/100/1000BASE-TX Ethernet
FXS порти 2
Артикул HT812
Виробник Grandstream
Гарантія, міс 36
Живлення 100-240V
Країна виробництва Китай
Модель HT812

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

VoIP-шлюз Grandstream HT812

  • Виробник: Grandstream
  • Модель: HT812
  • Наявність: Немає в наявності
  • 2585.00грн.


Grandstream, VoIP-шлюз, Grandstream, HT812