Grandstream HT814 - Аналоговий телефонний адаптер, 2 SIP аккаунта, 4 FXS порту, T. 38
Двопортовий аналоговий телефонний адаптер Grandstream HT814 дозволяє користувачам створювати високоякісні і керовані рішення для IP-телефонії для житлових і офісних приміщень. Їх ультра-компактний розмір, якість передачі мови, розширені функціональні можливості VoIP, безпека і захист опцій автоматичної синхронізації дозволяє скористатися перевагами VoIP на аналогових телефонах і дозволяє постачальникам послуг надавати послуги IP високої якості.

Аналоговий телефонний адаптер Grandstream HT814 є ідеальним ATAs для індивідуального використання і для великих комерційних IP впроваджень, так як він дозволяє створювати інтегровані IP і PSTN телефонні системи для малого і середнього бізнесу, які ефективно управляють витратами на зв'язок. В телефонному адаптері Grandstream HT814 інтегрований маршрутизатор NAT і 4 порти 10/100/1000Mbps Ethernet WAN і LAN дозволяють одночасне широкосмугове з'єднання між кількома пристроями Ethernet, а також розширення послуг VoIP для аналогових телефонів.

Аналоговий телефонний адаптер Grandstream HT814 забезпечує прозоре для підключення аналогових телефонів і факсів в світі інтернет-телефонії. Підключення до будь-якого аналогового телефону, факсу або АТС через Grandstream HT814 є ефективним і гнучким рішенням для доступу в інтернет на базі послуги телефонного зв'язку і систем корпоративної мережі через встановлені підключення по локальній мережі і інтернет. Grandstream HT814 є новим доповненням в популярній зручній серії продуктів Grandstream. Телефонний адаптер Grandstream HT814 дуже легкий в управлінні і налаштуванні, а також спеціально розроблений, щоб бути простим у використанні і доступним VoIP рішенням, як для користувача в офісі, так і для віддалених працівників.

Мережеве обладнання>VOIP
Ethernet порти 4 x 10/100/1000
FXS порти 4
Артикул HT814
Виробник Grandstream
Гарантія, міс 36
Країна виробництва Китай
Модель HT814

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

VoIP-шлюз Grandstream HT814

  • Виробник: Grandstream
  • Модель: HT814
  • Наявність: Немає в наявності
  • 4857.00грн.


Grandstream, VoIP-шлюз, Grandstream, HT814