RFID зчитувач Symbol / Zebra FX9500, стаціонарний, 4 портовий (FX9500-41324D41-WW)
Успіх вашого підприємства забезпечується системами відстеження важливих для вашого бізнесу ресурсів і контролю за рухом продукції, що продається. Чим швидше ви зможете отримувати, описувати, сортувати і відправляти товари (без помилок і зволікань), тим більш ефективною і прибутковою буде ваша діяльність.


Стаціонарний RFID-зчитувач FX9500 забезпечує надзвичайно високу ефективність зчитування, надаючи вам можливість швидко і точно переміщати і відслідковувати великі обсяги контейнерів, піддонів та інших позицій з RFID-мітками. Він ідеально підходить для застосування в середовищі з високою щільністю маркування і високою пропускною здатністю, а також на складних для радіочастотного зчитування матеріалах.


Завдяки винятковій чутливості радіочастотного сканування, зчитувач FX9500 забезпечує надзвичайно високу продуктивність зчитування. Це підвищує радіус зчитування, що необхідно для застосування в великих центрах розподілу і на великих територіях складів. FX9500 забезпечує високу ефективність зчитування в умовах великих обсягів інформації та високої щільності розміщення товарів. Крім того, зчитувач володіє підвищеною надійністю і може працювати у вологих і запилених умовах завдяки класу захисту IP53.

Зчитувач FX9500 з кращим в класі процесором і розширюється пам'яттю поставляється у вигляді моделі з 4 і 8 портами. Модель з 8 портами дозволяє забезпечити роботу більшого числа вантажних воріт або точок зчитування, що в результаті знижує витрати на впровадження. Кожна конфігурація може працювати в моностатіческом або бістатичних режимі.

У порівнянні з іншими постачальниками рішень радіочастотної ідентифікації, Zebra має наймасштабнішим на ринку парком UHF RFID-пристроїв, що добре зарекомендували себе практично у всіх галузях промисловості. Ми готові використовувати весь накопичений нами досвід, щоб допомогти вам ефективніше працювати з даними RFID і забезпечити швидку окупність інвестицій в рішення RFID.

Завдяки виключно міцній конструкції FX9500 готовий для роботи в складних промислових умовах. Він створений для розвитку разом з вашим бізнесом і задоволення ваших поточних і майбутніх потреб у системах радіочастотної ідентифікації.


Zebra - визнаний світовий лідер з виробництва принтерів чеків та етикеток, а також сканерів штрих-кодів і терміналів збору даних. Все обладнання цього бренду виготовлено з високоякісних міцних матеріалів і захищене від негативного впливу пилу і вологи, що забезпечує йому довговічність.

Принтери Zebra відрізняються високою якістю термо- і термотрансферного друку, максимальної чіткістю відтворення текстової та графічної інформації, великим об'ємом внутрішньої пам'яті. Пристрої для зчитування штрих-кодів Zebra мають високу швидкість сканування, безліч варіантів комплектації від мінімальної до оснащеної безліччю додаткових функцій.

Завдяки наявності власного штату інженерів, компанія Zebra весь час працює над разразработкой нових технологій, і в даний момент вони зареєстрували вже понад 4200 патентів, що говорить про унікальність функціоналу обладнання цього бренду.

Периферія>Торгове обладнання>RFID зчитувач
Артикул FX9500-41324D41-WW
Виробник Symbol/Zebra
Гарантія, міс 12
Країна виробництва Китай
Модель FX9500, cтационарный, 4 портовий
Робоча частота 902 MHz - 928 Mhz, 865 MHz - 868 MHz
Стандарт ультра-високо частотні UHF
Тип стаціонарний

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

RFID зчитувач Symbol/Zebra FX9500, cтационарный, 4 портовий (FX9500-41324D41-WW)

  • Виробник: Symbol/Zebra
  • Модель: FX9500-41324D41-WW
  • Наявність: Немає в наявності
  • 25969.00грн.


Symbol/Zebra, RFID, зчитувач, Symbol/Zebra, FX9500, , cтационарный, , 4, портовий, (FX9500-41324D41-WW)