• Батарея до ДБЖ Yuasa 12В 17 Ач (NP17-12IFR)

Батарея до ДБЖ Yuasa 12В 17 Ач (NP17-12IFR)

Необслуговувана свинцево-кислотна батарея призначена для електронного, комунікаційного та ін. устаткування, в т. ч. систем безпеки, джерел безперебійного живлення тощо.

Володіє підвищеною потужністю, збільшеним терміном служби і вимагає проведення мінімального технічного обслуговування. Багаторічний досвід використання довів високий рівень якості. Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід'ємним елементом, завдяки ній, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування.

Дана свинцево-кислотна, не обслуговуюча батарея характеризується низьким рівнем саморозряду. Призначення: джерела безперебійного живлення, централі охоронні сигналізації. Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту. Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.

Периферія>Електрообладнання>Аккумуляторні батареї до ПБЖ
Артикул NP17-12IFR
Виробник Yuasa
Гарантія, міс 12
Ємність 17 Ач
Країна виробництва Китай
Модель 12В 17 Ач
Напруга 12 В
Особливості свинцево-кислотний
Призначення для ДБЖ

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Батарея до ДБЖ Yuasa 12В 17 Ач (NP17-12IFR)

  • Виробник: Yuasa
  • Модель: NP17-12IFR
  • Наявність: Немає в наявності
  • 2807.00грн.


Yuasa, Батарея, до, ДБЖ, Yuasa, 12В, 17, Ач, (NP17-12IFR)