• Батарея до ДБЖ Yuasa 12В 4 Ач ( NP4-12s ) (NP4-12s)

Батарея до ДБЖ Yuasa 12В 4 Ач (NP4-12s) (NP4-12s)

Необслуговувана свинцево-кислотна батарея призначена для електронного, комунікаційного та ін. Устаткування, в т. ч. систем безпеки, джерел безперебійного живлення тощо. Д.

Володіє підвищеною потужністю, збільшеним терміном служби і вимагає проведення мінімального технічного обслуговування. Багаторічний досвід використання довів високий рівень якості. Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід'ємним елементом, завдяки ній, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування.

Дана свинцево-кислотна, не обслуговуюча батарея характеризується низьким рівнем саморозряду. Призначення: джерела безперебійного живлення, централі охоронні сигналізації. Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту. Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.

Периферія>Електрообладнання>Аккумуляторні батареї до ПБЖ
Артикул NP4-12s
Виробник Yuasa
Гарантія, міс 12
Ємність 4 Ач
Країна виробництва Китай
Модель 12В 4 Ач ( NP4-12s )
Напруга 12 В
Призначення для ДБЖ

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Батарея до ДБЖ Yuasa 12В 4 Ач ( NP4-12s ) (NP4-12s)

  • Виробник: Yuasa
  • Модель: NP4-12s
  • Наявність: Немає в наявності
  • 1028.00грн.


Yuasa, Батарея, до, ДБЖ, Yuasa, 12В, 4, Ач, (, NP4-12s, ), (NP4-12s)