Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-5G17-90

Секторная антена з технологією MIMO 2x2 спеціально розроблена для використання з Rocket M5, який легко монтується безпосередньо на антену без використання будь-яких інструментів. Для контролю вертикалі в антену вбудований поплавковий рівень!

AirMax Sector 5G 17-90 - це антена з сімейства AirMax Sector 5G, яка призначена для розгортання невеликої базової wi-fi станції. Застосовувана технологія 2х2 MIMO PtMP, а точніше «точка - багато точок». Чудово підходить для вирішення завдання зі створення ЛВС на будь-якому великому підприємстві.

Особливо Ubiquiti AirMax Sector 5G 17-90 ідеально можна застосовувати в місцях, де не можна або ж просто небажано розмістити повнорозмірне пристрій. Її вага всього на всього трохи перевищує 1 кг по вазі і в майже в 2 рази коротше AirMax Sector.

Але навіть такий маленький розмір і вага антени дозволив зберегти всі необхідні характеристики. Коефіцієнт посилення AirMax AM-5G17-90 дорівнює 17 dBi, а ширина розгортки становить 90 °. Спеціальні кріплення дозволяють легко встановити дану антену на стовп або ж стіну.

З тильного боку AirMax Sector 5G 17-90 є кріплення для Ubiquiti Rocket M5, яка в свою чергу за допомогою двох екранованих пігтейлів підключається безпосередньо до антени.

І важливо вказати на всепогодність пристрою, що він захищений і поставляється клієнту відразу в наборі з високочастотними RF кабелями і необхідними кріпленнями. (+ Р)

Мережеве обладнання>Активне мережеве обладнання>Wi-Fi аксесуари
Артикул AM-5G17-90
Варіант установки зовнішній
Виробник Ubiquiti
Гарантія, міс 12
Коефіцієнт посилення 17 dBi
Колір білий
Країна виробництва Китай
Модель AM-5G17-90
Поляризація вертикальна, горизонтальна
Спрямованість спрямована
Тип коннектора RP-SMA
Частота 5 ГГц

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-5G17-90

  • Виробник: Ubiquiti
  • Модель: AM-5G17-90
  • Наявність: Немає в наявності
  • 3017.00грн.


Ubiquiti, Антена, Wi-Fi, Ubiquiti, AM-5G17-90