Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-M-V5G-Ti - це секторальна двохполярізаційна антена для роботи на частоті 5GHz. Її головною особливістю є рухливі бічні пелюстки, що дозволяє регулювати кут спрямованості. Крім того, як видно з назви, AM-V5G-Ti має корпус підвищеної міцності і хорошу радіоізоляцію.

 Антена надає апаратне прискорення режиму AirMAX, що при правильному налаштуванні дозволить домогтися неймовірних результатів - до 300Мбіт / c для Rocket M5 Titanium і до 800Мбіт / c для Rocket M5 ac (і більш, при роботі в повнодуплексному режимі). У свою чергу, стек технологій AirMax включає в себе чимало цікавого для реалізації всіх можливостей AM-V5G-Ti: AirView - спектральний аналізатор смуги частот (з побудовою докладних діаграм і веденням статистики).

AirSelect - динамічно вибирає найменш зашумленний канал з оптимальними параметрами. Також в комплекс AirControl входить система графічного моніторингу з відображенням усіх підключених пристроїв на карті місцевості. І багато іншого. Ubiquiti AirMax Titanium Sector AM-V5G-Ti - фізичні параметри і зносостійкість Корпус AM-V5G-Ti виконаний з авіаційного алюмінію, що при невеликій вазі робить антену досить стійкою до механічних пошкоджень і будь-яких погодних умов: Вітрова навантаження - 52lbs (23.58кг) при 55.88м / с. RP-SMA порти захищені від вологи і статики, як і у самих Rocket (особливо у Rocket Titanium). Антена AM-V5G-Ti оснащена кріпленням під AP формфактору Rocket.

У комплект входять 2 пігтейлу RP-SMA-RP-SMA (покриті товстим шаром ізоляції), а також захисний ковпак для передавача. Не дивлячись на масивність, збір і монтаж AM-V5G-Ti можна здійснити самому, а в комплект входить докладна інструкція. Надалі можлива вертикальна регулювання кріплення на + 3 ° / -10 °. За рахунок особливостей корпусу і внутрішньої будови на передавальну частину антени практично не впливають взаємні перешкоди від близько розташованих передавачів, які є головною проблемою при установці декількох пристроїв на одній щоглі.

Тому AM-V5G-Ti ідеально підходить для роботи в особливо радізашумленной середовищі і створення кругових мереж (тестування показало приріст продуктивності в PtMP мережах на 20%, в порівнянні з антенами інших серій, і до 90% сумарно для кругових мереж). Залежно від кута пелюсток, вам знадобиться від 3-х до 6-ти пристроїв, для організації всенаправленной мережі з радіусом покриття до 20км.

Мережеве обладнання>Активне мережеве обладнання>Wi-Fi аксесуари
Артикул AM-M-V5G-Ti
Варіант установки зовнішній
Виробник Ubiquiti
Гарантія, міс 12
Коефіцієнт посилення 17 dBi
Колір сірий
Країна виробництва Китай
Модель AM-M-V5G-Ti
Поляризація вертикальна, горизонтальна
Спрямованість спрямована
Тип коннектора RP-SMA
Частота 5 ГГц

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-M-V5G-Ti

  • Виробник: Ubiquiti
  • Модель: AM-M-V5G-Ti
  • Наявність: Немає в наявності
  • 8432.00грн.


Ubiquiti, Антена, Wi-Fi, Ubiquiti, AM-M-V5G-Ti