Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-5AC21-60

Антена від компанії Ubiquiti Networks призначена для створення потужних базових Wi-Fi станцій. Інноваційні секторні антени airMAX ac мають конструкцію операторського класу і технологію 2х2 MIMO PtMP (точка - багато точок). Потужна Wi-Fi антена Ubiquiti airMax налаштовується через спеціалізоване ПО за допомогою операційної системи AirOS.

Антена ідеально підходить для Rocket M5 ac Lite, які при спільному використанні повністю розкривають свої можливості, забезпечуючи швидкість передачі даних 450 Мб / сек. Rocket легко кріпляться до корпусу антени на спеціальну платформу, верхня частина точки доступу після установки додатково захищається пластиковим кожухом.

airMax Sector 5AC21-60 має показники посилення сигналу в 21 dBi і діаграму спрямованості 60 градусів по горизонталі, що забезпечує абонентам в заданому секторі стабільний і швидкісний доступ до мережі. Так само плюсом є її вітростійкість, - вона здатна витримувати ураганний вітер до 200 км / ч. У комплекті поставки йде набір необхідних кріплень для установки антени, а також ВЧ кабелі для з'єднання з точкою доступу.

Мережеве обладнання>Активне мережеве обладнання>Wi-Fi аксесуари
Артикул AM-5AC21-60
Варіант установки зовнішній
Виробник Ubiquiti
Гарантія, міс 12
Коефіцієнт посилення 21 dBi
Колір білий
Країна виробництва Китай
Модель AM-5AC21-60
Поляризація вертикальна, горизонтальна
Спрямованість спрямована
Тип коннектора RP-SMA
Частота 5 ГГц

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-5AC21-60

  • Виробник: Ubiquiti
  • Модель: AM-5AC21-60
  • Наявність: Немає в наявності
  • 9576.00грн.


Ubiquiti, Антена, Wi-Fi, Ubiquiti, AM-5AC21-60