Антена Wi-Fi Ubiquiti AP-5AC-90-HD

Це унікальна антена, створена інженерами Ubiquiti спеціально для спільного використання з точками доступу Rocket 5AC PRISM. Головною особливістю нової антени є можливість установки до 3 точок доступу одночасно, завдяки чому базова станція, створена на основі AirPrism Sector 5AC-90-HD, забезпечує рекордну пропускну спроможність - понад 1.5 гб / сек.

Антена відноситься до секторному типу і має діаграму спрямованості, рівну 90 градусом в горизонтальній площині. Головною особливістю нової антени є можливість використання до 3 точок доступу одночасно. При цьому кожна з Rocket 5AC PRISM отримує власний сектор охоплення, що становить 30 градусів.

Таким чином, досягається ідеальна узгодженість роботи всієї системи, точки доступу не створюють перехресні перешкоди і працюють в строго заданої індивідуальної зоні. Коефіцієнт посилення нової антени досягає 22 dBi, поляризація подвійна лінійна. Для підключення точок доступу використовуються 6x RP-SMA male роз'ємів.

AirPrism Sector 5AC-90-HD має солідні розміри, її довжина досягає 1.3 метра при вазі 13.1 кг. Проте, антена має найвищу міцність, витримуючи ураганні пориви вітру швидкістю до 200 км / год.

Діапазон експлуатаційних температур від - 40 до + 80 градусів дозволяє експлуатувати антену в найсуворіших умовах без побоювань за її працездатність, а завдяки оригінальній платформі кріплення для Rocket 5AC PRISM, точки доступу не тільки просто і надійно кріпляться до корпусу антени, але і отримують додатковий захист від ушкоджень у вигляді спеціального пластикового кожуха.

Мережеве обладнання>Активне мережеве обладнання>Wi-Fi аксесуари
Артикул AP-5AC-90-HD
Варіант установки зовнішній
Виробник Ubiquiti
Гарантія, міс 12
Коефіцієнт посилення 22 dBi
Країна виробництва Китай
Модель AP-5AC-90-HD
Поляризація вертикальна, горизонтальна
Спрямованість спрямована
Тип коннектора RP-SMA
Частота 5 ГГц

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Антена Wi-Fi Ubiquiti AP-5AC-90-HD

  • Виробник: Ubiquiti
  • Модель: AP-5AC-90-HD
  • Наявність: Немає в наявності
  • 26302.00грн.


Ubiquiti, Антена, Wi-Fi, Ubiquiti, AP-5AC-90-HD