• Антена Wi-Fi Ubiquiti AF-5G23-S45

Антена Wi-Fi Ubiquiti AF-5G23-S45

Параболічна антена Ubiquiti AirFiber 5G-23-S45 призначена для спільного використання з професійною РРЛ airFiber 5X в діапазоні 5.1-5.9 ГГц.

Маючи відбивач діаметром 378 мм зі збільшеною глибиною для ослаблення зайвої бічного засвічення, антена дозволяє сконцентрувати сигнал в необхідному напрямку, створюючи радиолуч шириною в 10 градусів. Коефіцієнт посилення при цьому досягає 23 dBi.

Антена має похилу поляризацію під кутом 45 градусів, що покращує показники співвідношення сигнал / шум, гарантуючи високу якість зв'язку там, де аналоги справляються з труднощами.

Спеціальна платформа забезпечує швидке кріплення AirFiber 5X до корпусу антени без застосування додаткових інструментів. Для максимальної точності юстирування, AirFiber 5G-23-S45 оснащена оригінальним покажчиком горизонтального положення, який влаштований аналогічно бульбашкова будівельним рівнем.

Високоякісне покриття деталей за технологією Geomet, а також додаткова оцинковка забезпечують тривалий термін служби антени навіть в найсприятливіших кліматичних зонах з великою кількістю атмосферних опадів і високим рівнем вологості.

Мережеве обладнання>Активне мережеве обладнання>Wi-Fi аксесуари
Артикул AF-5G23-S45
Варіант установки зовнішній
Виробник Ubiquiti
Гарантія, міс 12
Коефіцієнт посилення 23 dBi
Колір білий
Країна виробництва Китай
Модель AF-5G23-S45
Поляризація вертикальна, горизонтальна
Спрямованість спрямована
Тип коннектора RP-SMA
Частота 5 ГГц

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Антена Wi-Fi Ubiquiti AF-5G23-S45

  • Виробник: Ubiquiti
  • Модель: AF-5G23-S45
  • Наявність: Немає в наявності
  • 6159.00грн.


Ubiquiti, Антена, Wi-Fi, Ubiquiti, AF-5G23-S45