• Антена Wi-Fi Ubiquiti AF-5G34-S45

Антену Wi-Fi Ubiquiti AF-5G34-S45 можна сміливо назвати еталоном якісних спрямованих антен. Головний внесок в її характеристики вносить параболічний відбивач, який має значний розмір - 1050 мм в діаметрі. Концентруючи радіосигнал в промінь з шириною розбіжності всього лише 3 градуси, AirFiber AF-5G34-S45 забезпечує найвищий рівень посилення, що становить 34 dBi.

Антена має похилу поляризацію під кутом 45 градусів, завдяки чому поліпшуються характеристики співвідношення сигнал / шум. Таким чином, досягається більш якісне з'єднання в умовах великої кількості перешкод в ефірі. Для спрощення юстирування антена оснащена індикатором горизонтального положення, який працює за принципом будівельного бульбашкового рівня.

Оскільки антена призначена для спільного використання з РРЛ станціями airFiber 5X, важливим є наявність оригінальної платформи, призначеної для кріплення станції до антени. Процес установки максимально простий, досить лише зняти захисний пластиковий кожух і замкнути кріплення, ніякі інструменти для цього не потрібні. Так як AirFiber AF-5G34-S45 розрахована на експлуатацію поза приміщеннями, всі металеві частини антени мають спеціальне антикорозійне покриття, виконане з використанням технології Geomet, а також оцинкування. Завдяки такому захисті вдалося значно збільшити термін служби антени.

AirFiber AF-5G34-S45 варто використовувати при створенні лінків точка-точка на максимальних відстанях, там, де інші антени не справляються. Саме в цих умовах розкриваються всі найсильніші сторони антени.

Мережеве обладнання>Активне мережеве обладнання>Wi-Fi аксесуари
Артикул AF-5G34-S45
Варіант установки зовнішній
Виробник Ubiquiti
Гарантія, міс 12
Коефіцієнт посилення 34 dBi
Колір білий
Країна виробництва Китай
Модель AF-5G34-S45
Поляризація вертикальна, горизонтальна
Спрямованість спрямована
Тип коннектора RP-SMA
Частота 5 ГГц

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Антена Wi-Fi Ubiquiti AF-5G34-S45

  • Виробник: Ubiquiti
  • Модель: AF-5G34-S45
  • Наявність: Немає в наявності
  • 15499.00грн.


Ubiquiti, Антена, Wi-Fi, Ubiquiti, AF-5G34-S45