• Антена Wi-Fi Ubiquiti RD-5G30-LW

Антена Wi-Fi Ubiquiti RD-5G30-LW

Потужна антена операторського класу, оснащена параболічним рефлектором. Ідеально підходить для побудови PtP-мостів на далекі відстані. Надійний конструктив дозволяє використовувати антену в самих екстремальних умовах. Завдяки наявності спеціального кріплення антена RD-5G30-LW легко поєднується з базовими станціями серії Rocket (точками доступу, оснащеними Wi-Fi модулем, але без антен).

Висока продуктивність . Ubiquiti RocketDish LW Ubiquiti RD-5G30-LW працює з сигналом подвійний поляризації, що значно збільшує пропускну здатність каналу зв'язку. При побудові wi-fi-мережі RocketDish LW зручно використовувати для створення високошвидкісного каналу зв'язку з ISP-провайдером. Конструкція операторського класу Включаючи параболічний відбивач для виняткової фокусування променя, антени серії RocketDish LW відрізняються вкрай міцною і надійною конструкцією. Завдяки використанню спеціальних матеріалів розробникам вдалося створити пристрій, стійке до низьких і високих температур, впливу сонячного світла, механічних навантажень.

Проста інтеграція антени Ubiquiti RocketDish LW (RD-5G30-LW) з модулями серії Rocket Антени RocketDish, в тому числі модель RD-5G30-LW і базові станції Rocket розроблені так, щоб їх можна було легко скомпонувати. Кожна RocketDish має вбудоване посадочне місце для модуля Rocket. Тому установка wi-fi-модуля не зажадає спеціального інструменту і займе мінімум часу.

Особливості конструкції RD-5G30-LW. Спеціально розроблене кріплення дозволяє надійно закріпити антену на опорі і підтримувати задане положення відбивача при різких поривах вітру. Бульбашковий водяний рівень робить установку RocketDish LW дуже зручною. Прецизійний механізм зміни нахилу відбивача (опція) дозволяє дуже точно і швидко провести юстування антени RD-5G30-LW. Надійний захист від атмосферних впливів Захисний екран захищає кабелі і штекера від впливу атмосферної вологи. Кріплення RD-5G30-LW виконано з гальванізується для ефективного захисту від корозії. Кріплення антени додатково має спеціальне GEOMET-покриття, яке забезпечує значно більший опір корозії, ніж покриття цинком.

Мережеве обладнання>Активне мережеве обладнання>Wi-Fi аксесуари
Артикул RD-5G30-LW
Варіант установки зовнішній
Виробник Ubiquiti
Гарантія, міс 12
Коефіцієнт посилення 30 dBi
Колір білий
Країна виробництва Китай
Модель RD-5G30-LW
Поляризація вертикальна, горизонтальна
Спрямованість спрямована
Тип коннектора RP-SMA
Частота 5 ГГц

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Антена Wi-Fi Ubiquiti RD-5G30-LW

  • Виробник: Ubiquiti
  • Модель: RD-5G30-LW
  • Наявність: Немає в наявності
  • 3499.00грн.


Ubiquiti, Антена, Wi-Fi, Ubiquiti, RD-5G30-LW