• Антена Wi-Fi Ubiquiti RD-5G31-AC

Антена Wi-Fi Ubiquiti RD-5G31-AC відноситься до антен параболічного типу операторського класу. ЇЇ робочий діапазон в межах 5 ГГц, а посилення 31 dbi. Сучасна антена RD-5G-31-AC компанії Ubiquiti спеціально розроблена для ідеальної роботи в парі з Rocket M5. Пара створює продуктивний радіоміст для великих відстаней.

Посилення в 31 dBi і ширина радіопроменя в 5 градусів пробиває величезні відстані, що дозволяє з'єднати зв'язком віддалені радіомости. Підтримка режиму MIMO 2 × 2 призводить до істотного збільшення показників пропускної здатності, що непідвладне конкуруючим пристроїв без MIMO 2 × 2.

Конструкція RocketDish-5G-31-AC, а точніше її корпусу, витримує вітер зі швидкістю до 200 км / ч. Що по суті робить таку антену унікальною в своєму сегменті. Адже антена Ubiquiti RocketDish 5G-31 AC тільки в парі з Rocket M5 створює радіоміст, який може подавати високу швидкість на відстань до 30 км і навіть більше.

Ще однією особливістю антени є її елементарна простота з підготовки до роботи і сама установка. Кріплення (деталі монтажу) вже є в коробці з RocketDish-5G-31-AC. Клієнту залишається тільки зібрати антену і провести монтаж в запланованому місці. Єдине, що потрібно, так це досить точно провести орієнтацію RocketDish 5G-31 AC, адже у неї вузька діаграма спрямованості.

Мережеве обладнання>Активне мережеве обладнання>Wi-Fi аксесуари
Артикул RD-5G31-AC
Варіант установки зовнішній
Виробник Ubiquiti
Гарантія, міс 12
Коефіцієнт посилення 31 dBi
Колір білий
Країна виробництва Китай
Модель RD-5G31-AC
Поляризація вертикальна, горизонтальна
Спрямованість спрямована
Тип коннектора RP-SMA
Частота 5 ГГц

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Антена Wi-Fi Ubiquiti RD-5G31-AC

  • Виробник: Ubiquiti
  • Модель: RD-5G31-AC
  • Наявність: Немає в наявності
  • 15613.00грн.


Ubiquiti, Антена, Wi-Fi, Ubiquiti, RD-5G31-AC