Антена Wi-Fi Mikrotik MTAO-LTE-5D-SQ

Компанія MikroTik представила нову всеспрямовану антену, яка створена спеціально для LTE частот. Основні характеристики - 5dBi, 699-2690 MHz, 2xSMA female і кут випромінювання 360 ° MTAO-LTE-5D-SQ. Дана антена ідеальна для застосування в LTE-пристроях серії LtAP і wAP LTE. Антена MTAO-LTE відрізняється невеликими розмірами, коефіцієнтом посилення в 5 dBi, всенаправленной роздачею сигналу і наявністю 2-ух роз'ємів SMA Female, що необхідні для приєднання до точки доступу.

MTAO-LTE-5D-SQ вдає із себе повноцінну всеспрямовану антену (omnidirectional), що дозволяє охопити всі 360 градусів. Завдяки цьому вона відмінно підходить для спільного застосування з пристроями LtAP на мобільних (пересувних) об'єктах. Антена MTAO-LTE-5D-SQ реалізована із застосуванням схеми MIMO 2x2, а її коефіцієнт посилення дорівнює 5 дБі. Частотний діапазон широкий від 699 до 2690 МГц. Всі ці моменти дозволяють модему R11e-LTE виконувати функції в мережах різних операторів і в будь-якій країні.

Модемом підтримується не тільки LTE, а й більш ранні стандарти 2G / 3G. Такі моменти дозволять власнику бути на зв'язку і користуватися Internet в будь-якому місці, тільки лише було б покриття потрібного мобільного оператора. Якщо стоїть необхідність, то MTAO-LTE-5D-SQ можна задіяти з модемами сторонніх виробників. Адже підключення відбувається за допомогою стандартних конекторів SMA. Це чудове рішення для пристроїв LTE по типу LtAP і wAP LTE. З'єднання в місцях з поганим покриттям LTE буде значно покращено за рахунок антени з посиленням в 5 дБі.

Мережеве обладнання>Активне мережеве обладнання>Wi-Fi аксесуари
Артикул MTAO-LTE-5D-SQ
Варіант установки зовнішній
Виробник Mikrotik
Гарантія, міс 12
Коефіцієнт посилення 5 dBi
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Модель MTAO-LTE-5D-SQ
Спрямованість всеспрямована
Тип коннектора RP-SMA
Частота 0.7ГГц ~ 2.7ГГц

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Антена Wi-Fi Mikrotik MTAO-LTE-5D-SQ

  • Виробник: Mikrotik
  • Модель: MTAO-LTE-5D-SQ
  • Наявність: Немає в наявності
  • 951.00грн.


Mikrotik, Антена, Wi-Fi, Mikrotik, MTAO-LTE-5D-SQ