TS-131 - це високопродуктивний мережевий накопичувач для дому. Оснащене операційною системою QTS для мережевих накопичувачів QNAP, пристрій ідеально підійде для резервного копіювання даних, синхронізації файлів, безпечного віддаленого доступу, організації медіабібліотеки, а також надійного особистого хмари.

Персональне хмара;

Як відтворювати мультимедіа через DLNA, AirPlay і Plex;

Централізоване зберігання файлів, загальний доступ і резервне копіювання;

Керувати робочим столом QTS 4.0 стало ще простіше

Робочий стіл QTS 4.0, що включає в себе основне меню, графічну панель моніторингу, піктограми з можливістю перетягування, кілька робочих столів, персоналізовані шпалери і «розумну» панель інструментів, значно полегшує виконання системних операцій. Підтримка мультизадачности дозволяє одночасно тримати відкритими декілька вікон, працюючи паралельно з різними додатками.

Вільний доступ до власного хмарного сховища звідусіль

Весь ваш контент доступний вам в поїздці! TS-131 забезпечує постійну доступність ваших даних в персональному «хмарі», підключитися до якого можна через будь-який веб-браузер або безкоштовний додаток для планшетів і смартфонів. Скористайтеся перевагами послуги myQNAPcloud, яка дозволяє віддалено підключатися до сховища TS-131, де б ви не знаходилися. Почніть миттєву потокову трансляцію або просто поділіться мультимедійними файлами з вашими друзями.

Насолоджуйтесь вашими відео за допомогою AirPlay

TS-131 підтримує додаток Apple® AirPlay. Ви можете переглядати відео і інший мультимедійний контент на пристроях з підтримкою AirPlay за допомогою програми QAirplay або мобільного додатка Qfile.

Додаток QAirplay, доступне в App Center, дозволяє транслювати в потоковому режимі ваш медіаконтент безпосередньо на ТБ через пристрої з підтримкою AirPlay, наприклад, такі, як Apple TV. Передача медіаконтенту здійснюється у вигляді потоку на Apple TV, в обхід вашого мобільного пристрою, що дозволяє заощадити його батарею.

У свою чергу, мобільний додаток Qfile дозволяє переглядати відео і фотоматеріали, що зберігаються в системі TS-131 і відтворювати їх на ТБ через пристрої з підтримкою AirPlay, таких, як Apple TV. Зазначені бездротові інструменти роблять роботу з мультимедійним контентом такою зручною.

Спільний доступ до файлів з різних платформ, централізоване сховище даних

Додаткова інформація: Windows Active Directory (AD), Служба каталогів LDAP, Загальні ресурси ISO, Служба Syslog.

Оптимізовані засоби резервного копіювання для захисту даних

Додаток NetBak Replicator від QNAP підтримує виконання завдань резервного копіювання в реальному часі і за розкладом в ОС Windows, включаючи архівацію пошти Outlook. Підключивши зовнішній диск до USB-порту на передній панелі TS-131, можна одним дотиком ініціювати резервне копіювання даних з зовнішнього диска на мережевий накопичувач TS-131 або навпаки, даних з мережевого накопичувача TS-131 на зовнішній диск. Підтримка функціоналу Apple Time Machine на комп'ютерах Mac дозволяє користувачам Mac OS X з легкістю виконувати резервне копіювання даних на мережевий накопичувач TS-131. Цей пристрій також підтримує ряд додатків для резервного копіювання від сторонніх виробників, наприклад, Acronis True Image і Symantec Backup Exec.

Додаткова інформація: NetBak Replicator, Резервне копіювання за допомогою Time Machine, Створення резервних копій з / на зовнішні диски, Підтримка додатків для резервного копіювання від сторонніх виробників.

Мережеве обладнання>NAS
Flash-пам'ять 512 Мб
QNAP так
Артикул TS-431K
В роботі 27 Вт
Вага 3 кг
Виробник QNap
Висота 161 мм
Гарантія, міс 24
Довжина 219 мм
Інтерфейси Ethernet
Кількість вентиляторів охолодження 1 шт.
Кількість встановлених HDD не встановлені
Кількість слотів для HDD 4
Контролер RAID так
Країна виробництва Китай
Матеріал корпуса пластик
Модель TS-431K
Підтримка рівнів RAID 0, Single, RAID 50, RAID 60, 1, 5, 6, 10, JBOD
Підтримка транспортних протоколів SNMP, iSCSI, Telnet, PPTP, SMSC, VPN
Підтримувані веб браузери Internet Explorer, Firefox, Safari, Google Chrome
Підтримувані типи HDD 2.5" SATA HDD, 3.5" SATA HDD, 2.5" SATA SSD
Підтримувані файлові системи NTFS, EXT3, EXT4, HFS+, FAT32
Порти 2 х RJ-45, 3 x USB 3.0
Процесор Annapurna Labs Alpine AL214
Роз'єм K-lock так
Системна пам'ять 1024 Мб
Тактова частота процесора 1700 МГц
Тип класичний
Тип встановленої оперативної пам'яті DDR3
Тип установки настільний
У сплячому режимі 12 Вт
Ширина 160 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

NAS QNap TS-431K

  • Виробник: QNap
  • Модель: TS-431K
  • Наявність: Немає в наявності
  • 17001.00грн.


QNap, NAS, QNap, TS-431K