Мікростільниковий IP-DECT-система Yealink W80 складається з DECT-менеджера Yealink W80DM і базової станції Yealink W80B. Cистема забезпечує масштабованість і мобільність для бізнес-користувачів, безшовний хендовер і роумінг, стабільний зв'язок і просте розгортання, що дозволяє реалізувати кілька сценаріїв використання для складів, готелів, магазинів, офісів і інших сфер застосування.

Проста настройка, швидке розгортання

Мікростільниковий IP-DECT-система Yealink W80 забезпечує просту настройку для користувачів і адміністраторів навіть якщо схема мережевої інфраструктури не має на увазі автоматичного отримання IP-адрес (DHCP), IP-адреса базової станції можна задати безпосередньо з DECT-трубки. Використовуючи вимірювальний комплект Yealink DECT IP Multi-Cell Deployment ToolKit, можна швидко визначити правильне місце розташування кожної базової станції Yealink W80B, що дозволяє легко налаштувати систему і спланувати великомасштабне розгортання микросотовой системи всього за кілька кроків: вимір, встановлення та налаштування.

Бездоганний роумінг та стабільність

Мікростільниковий IP-DECT-система Yealink W80 дозволяє користувачам вільно переміщатися на великій території (у внутрішніх або зовнішніх приміщеннях), забезпечуючи рішення для безшовного хендовера і роумінгу. Система підтримує до 30 базових станцій Yealink W80B і до 100 телефонних трубок без зниження якості звуку (HD) і зв'язку.

Підтримка до 100 телефонних трубок і 100 одночасних розмов

Мікростільниковий IP-DECT-система Yealink W80 підтримує підключення до одного DECT-менеджеру Yealink W80DM до 30 базових станцій Yealink W80B. Cистема підтримує використання до 100 призначених для користувача пристроїв, включаючи DECT-трубки Yealink W59R, Yealink W53H, Yealink W56H, конференц-DECT-телефон Yealink CP930W, а також настільний телефон з підтримкою технології DECT Yealink W41P. Завдяки підтримці до 100 одночасних викликів ця система істотно підвищує ефективність бізнес-комунікацій.

Мережеве обладнання>VOIP
Артикул W80DM
Безпека LLDP, UDP
Виробник Yealink
Гарантія, міс 12
Голосові кодеки G.722, G.726, iLBC, Opus, G.729, G.711A/u
Інтерфейси 2 x Ethernet (RJ-45) 10/100Mbps
Кількість ліній 8
Кількість портів RJ-45 2 шт
Колір білий
Країна виробництва Китай
Модель W80DM
Можливість кріплення на стіну так
Основні функції переадресація виклику (зайнято, немає відповіді, безумовна), тристороння конференція, функція «Не турбувати», автовідповідь, анонімний виклик/Відхилення, інтерком, утримання дзвінка, DND, швидкий набір, відключення мікрофона, повторний набір, трансфер, музика на утриманні, правила набору
Підтримка PoE так
Сигнальні медіа та мережеві протоколи HTTP/HTTPS, PNP, FTP/TFTP
Телефонна книга 100 записів
Тип підключення бездротовий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

IP телефон Yealink W80DM

  • Виробник: Yealink
  • Модель: W80DM
  • Наявність: Немає в наявності
  • 14431.00грн.


Yealink, IP, телефон, Yealink, W80DM