CoolerMaster Серії V Gold - v2 першокласний блок живлення. Він пропонує рейтинг ефективності 80 PLUS Gold, повністю модульне підключення, додаткову роботу без вентилятора з апаратним гібридним перемикачем, вентилятором FDB 135 мм, високоефективними кабелями PCA 16AWG та 10-річною гарантією. Ця серія об’єднала ряд інновацій та вдосконалень минулих продуктів, щоб сформувати блок живлення, який відповідає усім вашим потребам. 100% японські конденсатори, напівмостовий резонансний перетворювач LLC та схеми постійного та постійного струму працюють разом, отримуючи продукт, який можуть поважати навіть професіонали.

80 ПЛЮС ЗОЛОТО СЕРТИФІКОВАНО

Ефективність вашого блоку живлення важлива, оскільки це безпосередньо впливає на продуктивність вашої системи та ваш рахунок за електроенергію. Рейтинг ефективності не відображає якості або надійності блоку живлення. Це відображає лише здатність пристрою переміщувати потужність від стіни до ваших компонентів. Чим вища ефективність блоку живлення, тим менша загальна кількість енергії, необхідної йому для живлення вашої системи. Серія V Gold має рейтинг ефективності золота 80 PLUS, це означає, що вона має гарантовану типову ефективність 90%.

ВИКОНАННЯ ТОПОЛОГІЇ

V Gold - v2 - це блок живлення професійного класу, виготовлений для звичайних користувачів. Це більше, ніж просто рейтинг ефективності 80 PLUS Gold. Це продуктивність, стабільність, надійність, тривалість життя та багато іншого. Ця якість починається з технології, яка використовується всередині. Напівмостовий резонансний перетворювач LLC та технологія постійного струму, виготовлені на 100% з японських конденсаторів, спільно створюють блок живлення, який пропонує надійні та стабільні виходи напруги для більш безпечної, надійної роботи та більш високої ефективності.

ВІЛЬШИЙ, КРАЩИЙ ВЕНТИЛЯТОР

V Gold - v2 зберігає прохолоду під тиском. Рідинний динамічний підшипник вентилятора створює менше тертя, що робить його чудовим для низьких оборотів. Ця технологія у поєднанні з більшим 135-мм вентилятором забезпечує довгий час безперебійну та ефективну роботу вентилятора, утримуючи рівень шуму та продовжуючи термін служби блоку живлення.

Система охолодження не просто більша, вона ще краща. І коли ви не натискаєте на свою систему занадто сильно, режим напіввентилятора буде тримати пристрій абсолютно безшумно при максимальному навантаженні до 40%. Вбудований аналоговий гібридний перемикач дозволяє вам у будь-який час вимкнути безвентиляторний режим простим натисканням кнопки для тестування, налагодження або просто досягнення максимального охолодження в будь-який час.

ПОЛНОМОДУЛЬНЕ КАБЕЛЮВАННЯ

Кабель часто є найскладнішою частиною побудови ПК. V Gold не може вирішити всіх ваших проблем із кабелем, але це чудове місце для початку. Завдяки повному контролю та налаштуванню ваших кабелів, вам не потрібно мати зайвих кабелів, що захаращують ваш ПК. Цей рівень управління може зменшити об'єм кабелю, що може збільшити потік повітря і зробити вашу систему такою ж чудовою, як і працює. А завдяки включеним 16AWG кабелям PCIe ви отримаєте підвищення як ефективності, так і стилю.

ПОЛІПШЕНА ПРОВІДНОСТЬ КАБЕЛЮ PCIE

Серія V Gold - v2 постачається з кабелями PCIe 16AWG. Вони товщі, ніж поточні стандартні кабелі 18AWG, що означає меншу теплостійкість під час використання. Зниження термостійкості покращує ефективність та стабільність, завдяки чому ваші компоненти можуть отримати максимум від цього рейтингу 80 PLUS Gold. Як додатковий бонус, менший опір означає меншу кількість навколишнього тепла у разі витіснення з кабелів, що робить всю вашу систему безпечнішою та прохолоднішою, ніж та ж установка зі стандартними кабелями.

Комплектуючі>Корпуси для ПК
(Збірка) Довжина блоку живлення, мм 160
OutputCurrent +12V1 70.8A
OutputСurrent -12V 0.3А
OutputСurrent +3,3V 20A
OutputСurrent +5V 20A
OutputСurrent +5Vsb
Артикул MPY-850V-AFBAG-EU
Виробник CoolerMaster
Гарантія, міс 60
Діаметр вентиляторів 1x135 мм
Захист від OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги)
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 6
Кількість роз'ємів Peripheral 4
Кількість роз'ємів SATA 12
Країна виробництва Китай
Модель 850W V Gold V2
Модуль PFC активний
Модульне підключення кабелів Full
Підключення відеокарти 6x6+2 pin
Підключення материнскої плати 20+4 pin
Підключення процесора 4+4 pin, 8 pin
Потужність 850 Вт
Розмір, мм 160 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold
Стандарт БЖ ATX 12V v2.52
Тип БЖ для комп'ютерів
Тип охолодження вентилятор

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Блок живлення CoolerMaster 850W V Gold V2 (MPY-850V-AFBAG-EU)

  • Виробник: XD Precision
  • Модель: MPY-850V-AFBAG-EU
  • Наявність: Немає в наявності
  • 7543.00грн.


CoolerMaster, Блок, живлення, CoolerMaster, 850W, V, Gold, V2, (MPY-850V-AFBAG-EU)