Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti PBE-M5-400
Технічні особливості
Як можна зрозуміти з індексу пристрою, Ubiquiti PowerBeam M5 PBE-M5-400 призначений для роботи в частотному діапазоні 5170-5875MHz. При цьому його максимальна вихідна потужність може досягати 26 dBm. А завдяки збільшеному до 400мм діаметру відбивача, коефіцієнт підсилення становить 25 dBi.
Побудована бездротова точка доступу на базі сучасного мережевого процесора Atheros MIPS 74Kc, що має тактову частоту 560 MHz. І забезпечена оперативною пам'яттю DDR2 об'ємом 64 МБ і 8 MB Flash пам'яті.
Для зв'язку з дротовими мережами, а також для подачі електроживлення за технологією PoE, використовується один захищений від статичної електрики (ESD/EMP Protection) з напругою до 24 000V, 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet порт, з можливістю автоматичного визначення швидкості і типу підключення, який більше не обмежує швидкість передачі даних між дротовою і бездротовою мережею.
Технології і PBE-M5-400
Конструктивні особливості точок доступу PowerBeam M5
Мережеве обладнання>Активне мережеве обладнання>Wi-Fi точки доступу
Артикул PBE-M5-400
Вага 1753 г
Виробник Ubiquiti
Висота 275 мм
Гарантія, міс 3
Глибина 420 мм
Живлення PoE
Інтерфейси LAN 10/100/1000 Мбіт/с
Кількість LAN портів (RJ-45) 1
Кількість антен 1
Країна виробництва Тайвань
Модель PBE-M5-400
Моніторинг та управління Web-інтерфейс
Режими роботи Wi-Fi точка
Робоча частота 5 ГГц
Робочий діапазон температури повітря -40°C ~ +70°C
Стандарти мереж a (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с)
Тип антени зовнішня/знімна
Ширина 420 мм