• Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti PBE-5AC-620
Новий процесор Atheros MIPS 74Kc, що працює на частоті 700 МГц, і оперативна пам'ять об'ємом 128 Мб забезпечують стабільну роботу точки доступу навіть при пікових навантаженнях, в разі передачі великих обсягів інформації.
Мережеве обладнання>Активне мережеве обладнання>Wi-Fi точки доступу
Артикул PBE-5AC-620
Вага 6400 г
Виробник Ubiquiti
Висота 620 мм
Гарантія, міс 12
Глибина 386 мм
Додаткові можливості технологія MIMO, AirMax
Живлення PoE/адаптер
Інтерфейси WAN 10/100/1000 Мбит/с
Кількість антен 2
Країна виробництва Китай
Модель PBE-5AC-620
Режими роботи Wi-Fi точка, Wi-Fi міст
Робоча частота 5 ГГц
Робочий діапазон температури повітря -40°C ~ +70°C
Стандарти мереж n, ac
Ширина 620 мм