Грозозахист LAN ETH-SP-G2 Ubiquiti

Оновлена ​​версія Ubiquiti Ethernet Surge Protector ETH-SP. Має поліпшений захист у порівнянні з класичним Ethernet Surge Protector. Велика частина устаткування Ubiquiti вже має вбудований захист від перепадів напруги, однак при сильному перевищенні допустимих норм використання ETH-SP значно підвищує надійність всієї системи, додатково забезпечуючи захист обладнання від ураження високовольтним розрядом і запобігаючи його вихід з ладу.

Грозозахист LAN ETH-SP-G2 Ubiquiti може використовуватися як з пристроями, випущеними компанією Ubiquiti, так і з обладнанням сторонніх виробників, незалежно від підтримки технології харчування PoE. Підключення проводиться в розрив лінії, максимально близько до клієнта захисту.

Ubiquiti - це досить молода і креативна компанія з Америки. Спеціалізація компанії - розробка і виробництво обладнання для бездротових мереж. В останні роки питання бездротових мереж є дуже актуальним, тому розробки Ubiquiti виявилися вельми доречними. При цьому фахівці компанії зуміли внести ряд дуже успішних інновацій, перевернувши існуюче уявлення про бездротові мережі. На сьогоднішній день продукція компанії Ubiquiti відома у всьому світі і є однією з кращих в даному секторі виробництва, як за якістю, так і за ціною.

Мережеве обладнання>Пасивне мережеве обладнання>Елементи грозозахисту
Артикул ETH‑SP-G2
Виробник Ubiquiti
Гарантія, міс 12
Країна виробництва Тайвань
Модель ETH‑SP-G2
Номінальний імпульсний струм 8/20 μs 10 кА

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Грозозахист LAN Ubiquiti ETH‑SP-G2

  • Виробник: Ubiquiti
  • Модель: ETH‑SP-G2
  • Наявність: Немає в наявності
  • 598.00грн.


Ubiquiti, Грозозахист, LAN, Ubiquiti, ETH‑SP-G2