Мережевий фільтр SPG6-G-10G GEMBIRD
Пристрій з шістьма універсальними розетками з заземленням і довжиною кабелю 3 метри, виконано в ударопрочном пластиковому корпусі, має вбудований захист від перевантажень і короткого замикання, а також, оснащено отвором для кріплення на стіні. Увага! Сумарна потужність підключаються до фільтру приладів не повинна перевищує 1800 Вт!
Периферія>Електрообладнання>Мережеві фільтри
Артикул SPG6-G-10G
Виробник GEMBIRD
Гарантія, міс 1
Довжина кабелю 3 м
Загальний вимикач розеток двополюсний
Індивідуальні вимикачі розеток немає
Кількість розеток 6 розеток
Колір сірий
Країна виробництва Китай
Модель SPG6-G-10G
Номінальна напруга 220 В
Особливості 1 вимикач
Струм спрацьовування термозапобіжника 10 А
Сумарна потужність підключеного навантаження ≤ 1800 Вт