| Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення | |
| Артикул | SC450RMI1U |
| Вага, кг | 10.2 кг |
| Виробник | APC |
| Вхідна напруга | 195 - 265 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-11 |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 4 IEC 320 C13/ - |
| Клас товару | для серверних стійок, з автоматичною стабілізацією |
| Країна виробництва | Індія |
| Модель | Smart-UPS SC 450VA Rack/ Tower |
| Потужність, ВА | 450 В*А |
| Потужність, Вт | 280 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 432 x 383 x 44 мм |