• Батарея до ДБЖ Maxxter 12V 12AH (MBAT-12V12AH)
Батарея до ДБЖ Maxxter 12V 12AH (BAT-12V12AH)
Батарея до ДБЖ Maxxter 12V 12AH - це свинцево-кислотна, не обслуговуюча батарея з номінальною напругою 12В і місткістю 12 Ач. Також дана батарея характеризується низьким рівень саморозряду. Призначення: джерела безперебійного живлення, централі охоронні сигналізації. Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту.
Периферія>Електрообладнання>Аккумуляторні батареї до ПБЖ
Артикул MBAT-12V12AH
Виробник Maxxter
Гарантія, міс 12
Ємність 12 Ач
Країна виробництва Тайвань
Модель 12V 12AH
Напруга 12 В
Призначення для ДБЖ
Розмір 151 x 99 x 96 мм
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
  • Виробник: Maxxter
  • Модель: MBAT-12V12AH
  • Наявність: Немає в наявності
  • 1317.00грн.
Maxxter, Батарея, до, ДБЖ, Maxxter, 12V, 12AH, (MBAT-12V12AH)