Ritar RTM1200 (720W) Proxima-D (RTM1200D)
Джерела безперебійного живлення
Ritar RTM1200 (720W) Proxima-D призначені для захисту персональних комп'ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
| Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення | |
| Артикул | RTM1200D |
| Вага, кг | 10.2 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 2 |
| Виробник | Ritar |
| Вхідна напруга | 175 до 265 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Клас товару | для відеоспостереження, для домашніх ПК, базовий захист |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | RTM1200 (720W) Proxima-D |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Потужність, Вт | 720 Вт |
| РК-дисплей | так |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 188 x 120 x 350 мм |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
- Виробник: Ritar
- Модель: RTM1200D
- Наявність: Немає в наявності
Ritar, Пристрій, безперебійного, живлення, Ritar, RTM1200, (720W), Proxima-D, (RTM1200D)