Vinga LED VPE-650PRMU на 360 Вт – лінійно інтерактивний блок безперебійного живлення розрахований на офісні та домашні ПК мінімальній потужності й середні сервери.
Особливості:
автоматично: перезапускается, заряджається коли відключений, визначає частоти;
мікропроцесор управляє батареями для оптимізації їх використання;
звукове сповіщення;
виводить на екран стан батареї та залишковий час автономної роботи;
| Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення | |
| Артикул | VPE-650PRMU |
| Вага, кг | 5.1 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Виробник | Vinga |
| Вхідна напруга | 162 до 295 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 2/1 |
| Клас товару | для домашніх ПК |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | LED 650VA metal case with USB |
| Потужність, ВА | 650 В*А |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| РК-дисплей | немає |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 95 x 320 x 160 мм |