Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї Maxxter 12V 12AH (MBAT-12V12AH) при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.
| Периферія>Електрообладнання>Аккумуляторні батареї до ПБЖ | |
| Артикул | MBAT-12V12AH |
| Виробник | Maxxter |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 12 Ач |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | 12V 12AH |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 151 x 99 x 96 мм |
- Виробник: Maxxter
- Модель: MBAT-12V12AH
- Наявність: Немає в наявності
1317.00грн.
Maxxter, Батарея, до, ДБЖ, Maxxter, 12V, 12AH, (MBAT-12V12AH)