Мережевий фільтр SPG6-G-10G GEMBIRD
Пристрій з шістьма універсальними розетками з заземленням і довжиною кабелю 3 метри, виконано в ударопрочном пластиковому корпусі, має вбудований захист від перевантажень і короткого замикання, а також, оснащено отвором для кріплення на стіні. Увага! Сумарна потужність підключаються до фільтру приладів не повинна перевищує 1800 Вт!
| Периферія>Електрообладнання>Мережеві фільтри | |
| Артикул | SPG6-G-10G |
| Виробник | GEMBIRD |
| Гарантія, міс | 1 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Загальний вимикач розеток | двополюсний |
| Індивідуальні вимикачі розеток | немає |
| Кількість розеток | 6 розеток |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | SPG6-G-10G |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | 1 вимикач |
| Струм спрацьовування термозапобіжника | 10 А |
| Сумарна потужність підключеного навантаження | ≤ 1800 Вт |