| Периферія>Електрообладнання>Мережеві фільтри | |
| Артикул | EL122300003 |
| Виробник | REAL-EL |
| Гарантія, міс | 1 |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Загальний вимикач розеток | двополюсний |
| Індивідуальні вимикачі розеток | так |
| Кількість розеток | 6 розеток |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | RS-6 EXTRA 5m, black |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | 7 вимикачів |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Струм спрацьовування термозапобіжника | 10 А |
| Сумарна потужність підключеного навантаження | ≤ 2300 Вт |