Мережевий фільтр живлення PowerPlant 1.8 м, 5 розеток, євростандарт (JY-1056/1.8) (PPSA10M18S5) на 5 розеток призначений для підключення широкого спектру комп'ютерної, побутової та електронної техніки до електричної мережі змінного струму з номінальною напругою не більше 240В і номінальним струмом не більше 10А. Кабель довжиною 1.8 м дозволить підключити техніку в місцях віддалених від стаціонарних розеток.
Периферія>Електрообладнання>Мережеві фільтри
Артикул PPSA10M18S5
Виробник PowerPlant
Гарантія, міс 12
Довжина кабелю 1.8 м
Індивідуальні вимикачі розеток немає
Кількість розеток 5 розеток
Колір білий
Країна виробництва Китай
Модель 1.8 м, 5 розетoк, евростандарт (JY-1056/1.8)
Номінальна напруга 220 В
Робоча частота 50 Гц
Струм спрацьовування термозапобіжника 10 А