Мережевий фільтр живлення PowerPlant 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY-1056/5) (PPSA10M50S5) на 5 розеток призначений для підключення широкого спектру комп'ютерної, побутової та електронної техніки до електричної мережі змінного струму з номінальною напругою не більше 240В і номінальним струмом не більше 10А. Кабель довжиною 5 м дозволить підключити техніку в місцях віддалених від стаціонарних розеток.
Периферія>Електрообладнання>Мережеві фільтри
Артикул PPSA10M50S5
Кількість розеток 5 розеток
Колір білий
Країна виробництва Китай
Модель 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY-1056/5)
Номінальна напруга 220 В
Робоча частота 50 Гц
Струм спрацьовування термозапобіжника 10 А