Артикул PPSA10M70S5B
Виробник PowerPlant
Гарантія, міс 12
Довжина кабелю 7.0 м
Загальний вимикач розеток так
Індивідуальні вимикачі розеток немає
Кількість розеток 5 розеток
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Модель 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY-1056/7)
Номінальна напруга ~220/240 В
Особливості 1 вимикач
Робоча частота 50-60 Гц
Струм спрацьовування термозапобіжника 10 А
Сумарна потужність підключеного навантаження ≤ 2200 Вт
Технические характеристики кабеля 1,5 мм²