Мережевий подовжувач PowerPlant подовжувач 20 м морозостійкий (JY-3024/20) (PPCA10M20S1L)
Подовжувач дозволяє підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток в побутових умовах експлуатації. Подовжувач призначений для підключення широкого спектру комп'ютерної, побутової та електронної техніки до електричної мережі змінного струму з номінальною напругою не більше 240В і номінальним струмом не більше 10 А. Кабель довжиною 20 м дозволить підключити техніку в місцях віддалених від стаціонарних розеток. Подовжувач оснащений розеткою євростандарту. Подовжувач PowerPlant стане відмінним помічником в будинку, офісі або на дачі.
Периферія>Електрообладнання>Мережеві подовжувачі
Артикул PPCA10M20S1L
Виробник PowerPlant
Гарантія, міс 12
Довжина кабелю 20 м
Кількість розеток 1 розетка
Колір помаранчевий
Країна виробництва Китай
Максимальний струм 10 А
Модель удлинитель 20 м морозостойкий (JY-3024/20)
Номінальна напруга 220 В