Артикул PPRA16M25S4L
Виробник PowerPlant
Гарантія, міс 12
Довжина кабелю 25 м
Заземлення так
Захист IP20
Кількість розеток 4 розетки
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Максимальний струм 10 А
Модель катушка 25 м, 3x2.5мм2, 16А, 4 розетки
Номінальна напруга ~220/230 В
Робоча частота 50-60 Гц
Сумарна потужність підключеного навантаження ≤ 2500 Вт
Тип подовжувач на кабельній котушці
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Мережевий подовжувач PowerPlant катушка 25 м, 3x2.5мм2, 16А, 4 розетки (PPRA16M25S4L)
  • Виробник: PowerPlant
  • Модель: PPRA16M25S4L
  • Наявність: Немає в наявності
PowerPlant, Мережевий, подовжувач, PowerPlant, катушка, 25, м, , 3x2.5мм2, , 16А, , 4, розетки, (PPRA16M25S4L)