Артикул PPRA16M50S4L
Виробник PowerPlant
Гарантія, міс 12
Довжина кабелю 50 м
Захист IP20
Кількість розеток 4 розетки
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Максимальний струм 16 А
Модель 50 м, 3x2.5мм2, 16А, (JY-2002/50)
Номінальна напруга 220 В
Робоча частота 50 Гц
Сумарна потужність підключеного навантаження ≤ 3520 Вт
Тип подовжувач на кабельній котушці
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Мережевий подовжувач PowerPlant 50 м, 3x2.5мм2, 16А, (JY-2002/50) (PPRA16M50S4L)
  • Виробник: PowerPlant
  • Модель: PPRA16M50S4L
  • Наявність: Немає в наявності
  • 3800.00грн.
PowerPlant, Мережевий, подовжувач, PowerPlant, 50, м, , 3x2.5мм2, , 16А, , (JY-2002/50), (PPRA16M50S4L)