• Пристрій безперебійного живлення IMD-1500AP Powercom (IMD-1500 AP)
Основні особливості Powercom IMD-1500AP (IMD-1500 AP): потужність 1500 ВА/900 Вт, 12V/7.2Ah * 2 батарея, 6 розеток: 4 IEC320 з резервним живленням 2 IEC320 з фільтрацією.
Також ПБЖ має HOT SWAP (гаряча заміна батарей) і порт USB для зв'язку з комп'ютером.
Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Автон. робота при max навантаж 25 мін
Артикул IMD-1500 AP
Виробник Powercom
Вхідна напруга 162 до 275 В
Гарантія, міс 24
Додатковий фільтр RJ-45
Інтерфейс підключення USB
Кількість розеток 3/2
Клас товару для робочих станцій, з автоматичною стабілізацією
Країна виробництва Китай
Модель IMD-1500AP
Потужність, ВА 1500 В*А
Потужність, Вт 900 Вт