• Пристрій безперебійного живлення Smart-UPS SC 450VA Rack/ Tower APC (SC450RMI1U)
Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Артикул SC450RMI1U
Вага, кг 10.2 кг
Виробник APC
Вхідна напруга 195 - 265 В
Гарантія, міс 24
Додатковий фільтр RJ-11
Інтерфейс підключення RS-232
Кількість АКБ 1
Кількість розеток 4 IEC 320 C13/ -
Клас товару для серверних стійок, з автоматичною стабілізацією
Країна виробництва Індія
Модель Smart-UPS SC 450VA Rack/ Tower
Потужність, ВА 450 В*А
Потужність, Вт 280 Вт
Розмір, мм (ШхГхВ) 432 x 383 x 44 мм