• Пристрій безперебійного живлення BNT-1200 AP USB Powercom (BNT-1200AP USB)
Powercom BNT-1200 AP здатний коригувати параметри (напругу, частоту) електроживлення. Часто застосовується для забезпечення безперебійної роботи комп'ютерів. Може поєднуватися з різними видами генераторів електроенергії. Діапазон вхідної напруги без переходу на батареї складає від 155 до 275В.
Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Автон. робота при max навантаж 6.7 мін
Артикул BNT-1200AP USB
Вага, кг 13.4 кг
Виробник Powercom
Вхідна напруга 155 до 275 В
Гарантія, міс 24
Додатковий фільтр RJ-45/RJ-11
Інтерфейс підключення RS-232/USB
Кількість розеток 4/0
Клас товару для робочих станцій, з автоматичною стабілізацією
Країна виробництва Китай
Модель BNT-1200 AP USB
Потужність, ВА 1200 В*А
Потужність, Вт 720 Вт