Трансформовочка модель ДБЖ стійково-вертикального типу, яку можна монтувати і в апаратурну стійку 19" на дві опори з допомогою комплекту AP9625, і встановлювати на підлозі вертикально за допомогою комплекту шасі, що входить в комплект поставки.
Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Автон. робота при max навантаж 7-26 хв
Артикул SMX2200HV
Вага, кг 37.32 кг
Виробник APC
Вхідна напруга 141 до 280 В
Гарантія, міс 24
Інтерфейс підключення RS-232/USB/SmartSlot
Кількість АКБ 1
Кількість розеток 8(IEC 320 C13)+1(IEC 320 C19)/ -
Клас товару для серверних стійок
Країна виробництва Індія
Модель Smart-UPS X 2200VA Rack/Tower LCD
Потужність, ВА 2200 В*А
Потужність, Вт 1980 Вт